Jak získat úvěr na nákup auta bez ručitele při příjmu z OSVČ po insolvenci?

Nejlevnější půjčka od Zonky
24.10.2022 Půjčka

Dobrý den, jsem asi 3 roky a 8 měsíců po insolvenci. Pracuji na OSVČ jako řidič s příjmem 40 000 Kč. Potřeboval bych úvěr 200 000 Kč na nákup auta, čímž by se příjmy zvedly ještě cca o 15 000 Kč, ale bohužel nemám čím ručit. Je nějaká možnost? Děkuji

Dobrý den,

s žádostí o půjčku doporučuji vyčkat ještě 16 měsíců. Po uplynutí 5 let od data ukončení insolvence budete vymazán z ins. rejstříku a půjčku získáte i bez ručení.