Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #11081, Půjčka pro cizince a vyšší úrok

Půjčka pro cizince a vyšší úrok, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
31.8.2020 Půjčka

Dobry den, zazadal jsem poprve o pujcku v Equa Bank a nabidli mi pro castku 100 000 Kc urokovou sazbu 14,90% a RPSN 15,96%. Pujcku zadam poprve. Bydlim v CR 8 let a jsem cizinec pracujici na dobu neurcitou. Cista mzda 30 000 Kc mesicne. Jsou to dobre podminky pro takovou pujcku? Mam pocit, ze ty sazby jsou docela vysoke a z pujcenych 100 000 Kc budu muset za 3 roky splatit 125 000 Kc pri mesicni splatce 2 500 Kc.

Dobrý den,

úroková sazba 15% pro půjčku 100 000 Kč je vysoká, zkuste se prosím poptat u konkurence (v případě bonitního klienta je možné dosáhnout na výrazně nižší úrok 5-7%).