Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #20620, Půjčka pro živnostníka

Půjčka pro živnostníka, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
10.2.2023 Půjčka

Dobrý den, jsem živnostník a potřebují od banky získat úvěr 2 miliony. Chci se zeptat jak by mělo vypadat mé daňové přiznání z hlediska příjmů, aby my banka úvěr bez problémů schválila. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

takto vysoké půjčky se poskytují jen se zástavou nemovitosti (bez zástavy půjčují banky max. 800-900 000 Kč). Banku musíte přesvědčit, že budete schopen úvěr splácet. Na splátky všech úvěrů můžete dávat max. 45-50% svých příjmů. Bude záležet na době splatnosti a výši úrokové sazby.

Příklad: Půjčka 2 mil. Kč, splatnost 10 let, úrok 10%, měsíční splátka 26 580 Kč. Oficiální celoroční zisk ke zdanění by měl být min. 637 920 Kč.