Jak správně rozdělit splácení insolvence po rozvodu?

Dobrý den, prosím o radu co se týče insolvence. Žádali jsme spolu o insolvenci, když jsme byli s manželem ještě spolu oddáni. Už máme po rozvodu a rádi bychom si splacení rozdělili. Bývalý manžel s tím souhlasí, co proto musím udělat? Děkuji Vám za radu a hezky den.

Dobrý den,

rozvod nemá žádný dopad na probíhající společné oddlužení manželů. Nic se nedělí a nadále splácíte tak, jako byste byli manželé. Pouze rozvod ohlaste ins. správci a mzdovým účetním svých zaměstnavatelů z důvodu přepočtu nezabavitelného minima (rozvodem zanikla vzájemná vyživovací povinnost, tedy každému bude zůstávat méně peněz).