Sepsání návrhu na oddlužení, Exekuce a insolvence

Dobrý den, mám v řešení sepsaní návrhu na insolvenci. Všechny potřebné dokumenty jsem dodala. Už je to tři týdny co mi bylo slíbeno sepsání návrhu do dvou týdnu, ale nic se neděje. Minulý týden zase, že tento týden, ale zatím také nic. I komunikace z jejich strany vázne. Nevím, jak dlouho trvá sepsání návrhu, ale společnosti u kterých jsem v prodlení se splácením mi hrozí již podáním exekuce. Prosím můžete mi poradit, jaké jsou mé možnosti v případě neaktivity z jejich strany? Vím, že není jednoduché sepsat to a nechci nějak tlačit, ale přijde mi, že se to už hrozně táhne a navíc neplní svoje sliby.

Dobrý den,

sepsání návrhu na oddlužení je služba, kterou si za své peníze kupujete od právníka. Nejste-li s kvalitou poskytovaných služeb spokojena, změňte právníka. Pokud využíváte bezplatných služeb neziskových organizací, nemáte se moc jak bránit, protože Vám něco poskytují "darem dle svých kapacitních možností" (leda si najít svého právníka a řádně ho zaplatit).