Jak mohu platit za založení SIPO - hotově na poště nebo bezhotovostně přes účet?

8.1.2019 Platba

Dobry den, musím na poště nahlásit při založení SIPO jak jej budu platit? Jestli hotově na postě nebo bezhotovostně přes účet? Nebo to záleží na mně jakou si zvolím platbu? Děkuji.

Dobrý den,

při založení SIPO pouze sdělíte, jakou formou chcete dostávat každý měsíc přehled SIPO (zdarma elektronicky na email nebo za poplatek papírově do schránky). Na Vás pak je, jak každý měsíc zaplatíte (hotově na poště, platbou z účtu nebo inkasem z účtu). Doporučuji inkaso z účtu, kde pouze v internetbankingu zadáte své spojovací číslo a o víc se nemusíte starat (banka každý měsíc zaplatí za Vás).