Jak uzavřít souhlas s inkasem pro více smluv u mobilního operátora?

11.10.2021 Platba

Dobrý den, chci se zeptat, mám problém jak uzavřít souhlas s inkasem u mobilního operátora. Nyní mám uzavřen souhlas s inkasem na strhávání 2x za měsíc např. 700 Kč. Nyní ale potřebuji to navýšit o další souhlas, protože jsem uzavřel dvě smlouvy u operátora, které se přiřadily do mé fakturační skupiny. U operátora mám nastavenou částku např 2 800 Kč. Tak se chci zeptat, jestli jde uzavřít dva souhlasy s inkasem ze stejného účtu pro stejného příjemce. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

stačí nastavit u souhlasu s inkasem pro operátora vyšší limit tak, aby se každý měsíc pokryly obě očekávané platby.