Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #6099, Stížnost na banku a finanční arbitr

Stížnost na banku a finanční arbitr, Banka

26.2.2019 Banka

Dobrý den, máme velký problém s mBank. 17+18.2/NE+PO jsme zadali z našeho běžného účtu převod 50 000 a 50 000 Kč na náš běžný účet (ze kterého jsme chtěli platit roční mimořádnou splátku hypotéky). Kdyby mi tohle někdo vyprávěl, tak tomu v dnešní době neuvěřím. Peníze nemáme, na účtu je místo 100 000 Kč nula a na našem druhém účtu je také nula, peníze nejsou. Do banky voláme od minulé středy denně, výmluvy, 24h, počkejte, máme starosti se SW. Včera ráno jsme volali po 9h opět na infolinku mBank, oznámili jsme, že podáme trestní oznámení. Jediné co se stalo (bylo z barvy hlasu znát zneklidnění), že nám volal pracovník infolinky 5x. Nejdříve, že to bude po obědě, pak se to opakovalo. Po 17h peníze stále nikde. Dnes je 26.2., peníze stále nemáme a dnes nám končí termín pro roční mimořádnou splátku, takže budeme platit víc úroků, než kdybychom našich 100 000 Kč použili (jde spíš o princip "drobných" +-200kč/měs/1400rok, které vyhodíme).  Nemám slušná slova, instituce, vč. ČNB, oplývají pouze SW infolinkami, které odhazují drobné uživatele. Nevíte prosím, na koho se obrátit? Děkuji, Ruttkay

Dobrý den,

nejste-li spokojen s přístupem Vaší banky, můžete věc řešit přes Finančního arbitra. Pokud ani toto nepomůže, domáhejte se náhrady škod soudní cestou.