Můžu mít studentský účet a zároveň běžný účet u jiné banky?

4.9.2019 Běžný účet

Dobrý den, mám otevřen studentský účet u České spořitelny. Bohužel teď budu dojíždět do školy a v blízkosti není žádný bankomat této banky. Jelikož jsem už plnoletý, napadlo mě si otevřít běžný účet u Equa Bank. Ptám se tedy, jestli je možné mít studentský účet a zároveň běžný účet u jiné banky? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

můžete mít zcela libovolné množství běžných a studentských účtů. Já osobně bych ale spíše doporučil nepoužívaný účet u ČS zrušit a dále pokračovat jen u Equa bank, kde máte vše zdarma, bez podmínek a napořád (včetně neomezených výběrů z bankomatů všech bank a lepšího spořícího účtu).