Insolvence po pěti letech: Jak získat zpět přeplatek a zastavit srážky ze mzdy?

Dobrý den, v listopadu to bylo pět let co řádně platím insolvenci. Uhrazeno 49%. Volala jsem svému správci. Ten mi řekl že podá návrh k soudu. Že mu mám zaslat, že chci vrátit přeplatek a že pošle zaměstnavateli, aby mi přestal srážet ze mzdy. Dnes je duben a srážky pořád z platu mám. Přeplatek mi nebyl vrácen a od soudu mi nic nepřišlo a ani na Justici když kouknu do ins. rejstříku tak tam nic od 6.6.2019 není žádný záznam. Správci volám každý měsíc a pořád mi je jen řečeno že to řeší. Děkuji

Dobrý den,

čekat půl roku na ukončení srážek z platu nepovažuji za přiměřené, neboť se jedná o výrazný zásah do kvality vašeho života. Můžete podat soudu podnět na nečinnost ins. správce, který jej následně vyzve k nápravě (nebo správce v případě další nečinnosti vymění).