Co soud posuzuje při ukončení insolvence a jaký vliv má na to účet dluzníka?

Dobrý den, az bude konec insolvence a soud rozhodne zda je vse ok. Co vsechno soud posuzuje? Kdyz budu mit splneno min. 30% tak co vse posuzuje? Chtel sem se zeptat, zda hlida i nejak ucet dluznika, ze ktereho se strhavají srazky a chodi tam radne výplata. Sem tam mi nekdo neco posle na ucet z rodiny. Tak nevím zda je to nejaky problem. Nic jsem nikde nehlasil, kdyz mi treba rodina posle nejake penize (nejsou to desetitisíce). Mám za to, ze bych mel hlasit jen financni mimor. obnosy, dedictví, ale nekdo z rodiny dar nebo príspevek nekomu na narozeniny vanoce atd. si nejsem jisty. Dekuji za odpoved.

Dobrý den,

v insolvenci jste povinen hlásit ins. správci všechny mimořádné příjmy včetně darů (nikoliv jen dědictví) a tyto příjmy podléhají ins. srážkám. Dvě stovky od maminky na Vánoce nikdo řešit nebude, ale nepřiznané pravidelné a vyšší částky mohou být problém.