Co dělat, když insolvence správce nestíhá zaslat zprávu na soud?

Dobrý den, na konci září mi přišel email od ins. správce, že jsem splnila 60 měsíců splacení a že mě žádají o zaslání dokumentů pro zpracování konečně zprávy na soud. Je konec listopadu a dodnes žádná zpráva na soud správcem zaslána nebyla a když jsme se, jak emailem, tak a telefonicky, správce ptala proč se stále nic neděje, odpovědi jsem se nedočkala. Na internetu jsem našla info, že správci jsou povinni ten měsíc, co vám pošlou ukončení, dát i zprávu na soud. Nevíte prosím jak to tedy je? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

těžko soudit, proč váš ins. správce nekoná. Můžete podat soudu podnět pro nečinnost správce. Soud by následně vyzval ins. správce k nápravě.