Banky.cz Bankovní poradna zdarma Pojištění #22989, Úrazové pojištění a pojištění právní ochrany

Úrazové pojištění a pojištění právní ochrany, Pojištění

Životní pojištění od expertů
16.2.2024 Pojištění

Dobrý den, mám dotaz. Můj syn minulý rok ve škole přišel k úrazu, měl zlomeninu celého vnitřního kotníku a zpřetrhané vazy. Musel jít i na operaci, měl šrouby i dráty. Škola nám poslala na pojišťovnu první část pojistného a teď mu vyndali dráty. A škola mi tvrdí, že už bylo vše posláno, ale není tomu tak. Řekli mi, že až bude mít po druhé operaci, máme přinést další papíry. Nevím jak se zachovat.

Dobrý den,

neznám detaily vašeho případu (co přesně se stalo, jaká je míra zavinění školy, z jaké pojistky jde výplata odškodnění). Nesouhlasíte-li pouze s termínem vyplacení peněz (až po druhé operaci), doporučuji vyčkat. Pokud se Vám nelíbí jiné záležitosti (výše odškodného, atd.), můžete vyhledat odbornou právní pomoc - právník za úplatu Váš případ prostuduje a dá vhodná doporučení. I pro tyto situace je dobré mít pojištění právní ochrany