Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #13348, Už nechci být spoludlužníkem za cizí půjčky

Už nechci být spoludlužníkem za cizí půjčky, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
8.3.2021 Půjčka

Dobrý den, jsem jako spolužadatel konsolidace půjček mé sestry, ona je hlavní žadatelka. Bohužel nejsem spokojená s jejím přístupem ke splácení měsíční částky, už dvakrát nezaplatila, myslím, že se tím dostala do rejstříku dlužníků. Údajně po tuto dobu (3 roky) není možné žádat znovu o konsolidaci. Chtěla bych se proto zeptat, jestli to tak opravdu je, jestli není nějaká možnost, jak se "z toho dostat", jak znovu zažádat dříve, aby ta nová konsolidace byla pouze na její jméno. Budu teď mít mateřské starosti a rozhodně nepotřebuji, abych se kvůli její nespolehlivosti musela bát, že po mě bude banka chtít platit její dluhy. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,

s negativními záznamy v registrech sestra půjčku dalších 3-5 let nezíská. Banka s vaším vyvázáním velmi pravděpodobně souhlasit nebude, protože již nyní má sestra problémy se splácením.