Jak provést platbu převodem s 12-místným variabilním symbolem? Rada od odborníků z Deutsche Bank

25.7.2018 Platba

Dobrý den, z Deutsche Bank jsem obdržel instrukce k provedení platby převodem. Variabilní symbol je bohužel 12-místný. Na netu jsem našel několik podobných případů, nicméně bez návodu k řešení. Na webu DB žádná poradna není, proto se s prosbou o návod obracím na Vás. Předem děkuji za radu.

Dobrý den,

variabilní symbol (VS) může obsahovat max. 10 číslic. VS slouží pouze k identifikaci platby na straně příjemce. Kontaktujte příjemce platby a domluvte se na jiném VS. Banka je pouze zprostředkovatelem platby, v tomto Vám nijak nemůže pomoci.