Jak získat půjčku ve výši 1 milion Kč při pobytu v UK a pracovní smlouvě na dobu neurčitou?

Nejlevnější půjčka od Zonky
25.9.2018 Půjčka

Dobry den, chtel bych si vzit pujcku kolem 1 mil Kc. Ziji v UK cca 19 let. Je mi 30 let. Pracuji a mam smlouvu na dobu neurcitou. Smlouvu mam na £19 300 rocne bez prescasu. Takze zhruba vydelam mesicne s prescasem kolem £1 700 cisteho. Mam stale trvaly pobyt u rodicu v CZ. Jake dokumenty nebo co bych potreboval ? Uver v CZ s zadnou bankou nemam otevreny. Jen v Anglii . Vyplatni pasky atd neni problem ukazat. Moc dekuji za odpoved.

Dobrý den,

banky obvykle nepůjčují bez zástavy nemovitosti více než 900 000 Kč (vyšší částky jen formou hypotéky). Banky taktéž mohou mít problém s příjmy ze zahraničí, neboť v případě příjmu v GBP a splátkách v CZK by se jednalo o tzv. cizoměnový úvěr, který má kurzová rizika (o kterých by Vás banka dle legislativy na ochranu spotřebitele musela poučit a případně nést i část rizika). Žijete-li již 19 let v UK, nebylo by lepší si vzít půjčku tam? Ať máte úvěr ve stejné měně jako výdaje a příjmy (jinak byste tratil na měnových konverzích).