Kdy mi budou peníze připsány na účet po vložení na poště?

20.12.2017 Běžný účet

Dobrý den, včera jsem vložil na pošte /Poštovní spořitelna/ v Sudoměřicích peníze na účet klienta v oštovní spořitelne v HB. Do kdy ty peníze bude mít na účtu? Protože 24 hodin po vložení ješte peníze neobržel. Děkuji Bará

Dobrý den,

po vložení hotovosti na pobočce by peníze měly být připsány na účet neprodleně. Nejpozději na konci pracovního dne. Určitě není akceptovatelné čekat více než 24 hodin. Pro příště doporučuji nevkládat hotovost na cizí účet (platíte poplatek za vklad třetí osobou 70 Kč), ale poslat platbu z účtu na účet z pohodlí domova přes internetbanking (to je u většiny bank zdarma). Equa bank, Fio banka a Air Bank nabízejí vedení účtu zdarma a bez podmínek (včetně tuzemského platebního styku).