Proč mě Poštovní spořitelna poslala na poštu, když jsem chtěla vybrat peníze z vkladní knížky?

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
12.4.2018 Spoření

11.4. 2018 jsem zažila velice nepříjemnou situaci. Chtěla jsem vybrat z vkladní knížky Poštovní spořitelny 5 000 Kč. Litoměřice. Neuměli. Poslali mne na poštu. To je normální?

Dobrý den,

toto v pořádku samozřejmě není. Sama zvažte, nakolik chcete být klientem banky, která Vám neumí vyplatit Vaše peníze. Na trhu je přes 30 dalších bank, určitě je z čeho vybírat. Tak jako tak doporučuji vkladní knížku zrušit a peníze mít uložené na účtu. S penězi na účtu lze disponovat mnohem pohodlněji. Můžete si je vybrat z bankomatu, převést je online na jiný účet či platit kartou v obchodech. Doporučuji Equa bank, kde máte vše zdarma a bez podmínek (včetně neomezených výběrů z bankomatů všech bank).