Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #5290, Výběr EUR z českého účtu

Banka ČSOB - Odpověď na dotaz č. 5289

16.10.2018 Běžný účet

Pokračování dotazu č. 5289: Dobrý deň, jedná se o banku ČSOB. Ďakujem za odpoveď

Dobrý den,

děkuji za doplnění. ČSOB si za odchozí platbu na Slovensko účtuje 250 Kč, tedy převod peněz na slovenský účet v tomto případě nedoporučuji. Výběr z bankomatu v zahraničí by Vás přišel na 100 Kč, což také není málo. Možná tak bude nejvýhodnější peníze vybrat z českého bankomatu a směnit je za eura ve směnárně (doporučuji exchange.cz).