Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #22929, Výhodná půjčka ze zahraničí a výhrůžky Interpolem

Výhodná půjčka ze zahraničí a výhrůžky Interpolem, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
8.2.2024 Půjčka

Dobrý den, byla jsem hloupá a skočila na výhodný úvěr. Ale po první platbě kterou po mně chtěli jsem chtěla žádost zrušit a teď mi neustále chodí, že musím zaplatit další a další platby, aby byl údajně mezinárodní úvěr zrušen. Posledně mi přišla platba 187 000 Kč na úvěr Interpolu.

Dobrý den,

pokud Vám neznámý cizinec slíbil půjčku, tahá z Vás peníze pod smyšlenými záminkami a vyhrožuje Interpolem, jde o podvod. O peníze zaslané podvodníkům jste bohužel definitivně přišla. Dále nemá smysl se s podvodníky bavit.