Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #16764, Výpis z účtu ING Banky po zrušení účtu

Výpis z účtu ING Banky po zrušení účtu, Běžný účet

5.2.2022 Běžný účet

V červnu 2021 byl můj účet u Vaší ING banky č. XXXXXX převeden do RF banky. V současné době potřebuji výpisy z tohoto před jmenovaným datem, a to od února 2021 do června 2021 včetně. Prosím o jejich zaslání. Děkuji. V.H.

Dobrý den,

ING Banka skončila s poskytováním služeb pro drobné klienty v srpnu 2021. Přechod do Raiffeisen bank byl dobrovolný a mohl se realizovat po souhlasu klienta s tímto krokem. Této události jsme se věnovali v článku osobní bankovnictví ING končí v ČR.

Závěrečné výpisy z účtů ING Bank do jejich zrušení rozeslala ještě vaše původní banka (ING) poštou. Pokud vám výpis nedorazil, tak o něj můžete požádat kdykoliv v nejbližších letech. Banka je povinna klientské dokumenty archivovat. Doporučuji abyste odeslal ING bance e-mail., na adresu kterou uvádíme v profilu ING Bank

Pokud by komunikace byla bez odezvy, zašlete doporučený dopis. V naší bankovní poradně se objevilo několik dotazů, kde klienti avizovali chybějící komunikaci banky po ukončení činností osobního bankovnictví. Například v dotazu "jak dostat peníze z ING Banky" najdete i kontaktní údaje a možnosti postupu. ING v Česku aktuálně bohužel neprovozuje žádnou pobočku ani kontaktní místo pro veřejnost.