Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #6160, Vyvázání spoludlužníka

Vyvázání spoludlužníka, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
7.3.2019 Půjčka

Dobry den, stala jsem se tretim zadatelem, tedy spoludluznikem pri bankovni pujcce. Nyni resime moje vyvazani, ktere je jiz od banky, po rok a pul dlouhych peripetiich, schvaleno. Chybi uz jen zaplaceni poplatku s timto spojenym a podpisy vsech zucastnenych. Clovek by rekl, ze uz je vse vyreseno, ale neni. Kamenem urazu se stal onen poplatek za vyvazani, ktery ma uhradit hlavni zadatel uveru, ktery me potreboval pro sjednani uveru kvuli bonite. Ten to vsak nyni odmita s tim, ze pokud poplatek nezaplatim ja, on nic podepisovat nebude. Prosim o radu, co se v takove situaci da delat. Jsem uz opravdu zoufala. Moc dekuji za kazdou radu. S pozdravem Eva

Dobrý den,

nezbývá Vám než tento poplatek zaplatit a příště ze sebe nedělat třetího spoludlužníka u půjčky. Můžete být ještě velmi ráda, že to celé skončí pouhým zaplacením poplatku. Také mohli Vaši spoludlužníci přestat splácet a po Vás by nyní vše vymáhal exekutor.

Jste dospělá a svéprávná. Přece nemůžete někomu jen tak podepsat spoludlužnictví jen proto, že dotyčný sám není dostatečně bonitní. To je velmi závažný právní krok, který Vám také mohl zničit celý život. Již nikdy více!