Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #6016, Zatajil jsem mimořádný příjem

Zatajil jsem mimořádný příjem, Exekuce a insolvence

Dobrý den, když má někdo brigádu mimo zaměstnání a nenahlásí ji insolvenčnímu správci zhruba půl roku před skončením insolvence a dva dny před skončením se správce doví o této nenahlášené brigádě, bude to mít vliv na ukončení insolvence?

Dobrý den,

nenahlášením mimořádného příjmu insolvenčímu správci jste porušila podmínky insolvence, což není ideální. Rozumný insolvenční správce Vás pouze vyzve k odevzdání takto získaných peněz (které použije k umoření Vašich dluhů) a bude souhlasit se zdárným ukončením osobního bankrotu.