Jak zjistit částku, kterou žena musí platit sama?

Pokračování dotazu č. 20491: Dobrý den, a jak pane zjistí tedy částku, kterou mají ženě strhávat? Poslali ji částku takovou, že zaplatí jen ona celou částku.

Dobrý den,

úvěr byl zesplatněn, tedy vaší ženě bylo oznámeno, ať vrátí celých 400 000 Kč. Tyto peníze vaše žena nebude schopna jednorázově uhradit a dojde tak k exekučními vymáhání. Srážkami ze mzdy bude dluh splácet po několika tisícikorunách měsíčně. Souběžně s ní budete dluh taktéž splácet Vy v rámci insolvence. Až společnými silami splatíte celou dlužnou částku, bude vše ukončeno.