Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #16120, Získám půjčku s minimální mzdou?

Získám půjčku s minimální mzdou?, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
16.12.2021 Půjčka

Dobrý den, chci se zeptat, jestli mi v bance schválí půjčku 550 000 Kč. Pracuji skoro 6 let v casinu, nikdy před tím jsem žádnou půjčku neměla. Můj plat je 16 000 Kč v čistém (papírově, víme, jak to v dnešní době chodí, takže příjem mám mnohem větší, ale banku nejspíš bude zajímat, co mám psané na papíře?) Nebo může banka nahlédnout i do mého bankovního účtu, kde by viděla, že mám příjmy vyšší? Děkuji

Dobrý den,

s takto nízkým příjmem půjčku ve výši 550 000 Kč velmi pravděpodobně nezískáte, neb splátka by byla přinejlepším 6 000 Kč a z 10 000 Kč byste pravděpodobně nevyžila. Práce načerno (resp. oficiálně za minimální mzdu a zbytek na ruku) se Vám nevyplatí. Nikdy nezískáte hypotéku ani vyšší půjčku, těžko se Vám bude shánět vlastní střecha nad hlavou, důchod budete mít zcela minimální pod hranicí chudoby, mateřskou též. Navíc se tím můžete dopouštět trestného činu krácení daně z příjmu, za což hrozí i nepodmíněné odnětí svobody. Na tzv. práci načerno vydělává především váš zaměstnavatel (na odvodech), nikoliv Vy. Podstupovat toto dobrovolně v době nulové nezaměstnanosti je zbytečné.