Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #4054, Změna adresy pro zasílání výpisů

Zrušení adresy a účtu: Jak na to a co potřebujete vědět

25.11.2017 Běžný účet

Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o zrušení adresy Plzeň, číslo účtu XXX/0100. Pan Budil zde již asi více jak rok nebydlí a dopisy jsou otravné. Prosím o informování o stavu zrušení adresy! Při jakémkoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat! Děkuji, přeji krásný den!

Dobrý den,

změnu či zrušení zasílací adresy může provést jen majitel účtu, osobně na pobočce či přes internetbanking. V tomto případě tedy neuspějete, ani kdybyste požádal přímo Komerční banku, u které je uvedený účet dle kódu banky veden. Můžete zkusit požádat místní pobočku České pošty, aby Vám přestala házet do schránky cizí dopisy.