Nepříjemnosti se zrušením účtu a nekompetentností pracovníků - žádám o nápravu a odškodnění

6.9.2018 Běžný účet

Dobrý den, mám nápad, aby vaše pracovnice spořitelny pracovaly tak, jak mají a abych nemusela stále něco honit jenom proto, že jsem chtěla zrušit účet XXX/0300. Dne 28. června 2018 jsem navštívila vaši pobočku v Kroměříži (14 km) na poště a zrušila účet, na což mám doklad. Protože se nic nedělo, volala jsem na vaši linku, kde zjistili, že nic zrušené nebylo a následně navštívila vaši pobočku ve Vyškově 28.8.18 - cca 30 km. Nikde zrušení účtu nebylo. Když už to vypadalo, že se to vyřeší, přišlo mi vyúčtování, že ještě v červenci a srpnu mi byly strhávány bůhví za co peníze. Jsem hrozně naštvaná, že kvůli někomu mám stálé problémy a už na to nemám nervy. V mých 72 letech bych si zasloužila klidný život a ne řešit něčí - slušně řečeno - nekompetentnost. Navíc nevím, kdo mi uhradí zbytečné cestování, což s mým důchodem 11 001 Kč je taky zátěž. Žádám tedy o okamžitou nápravu, vrácení peněz na můj účet a zaplacení cestování, jinak se obrátím na kontrolní orgány! Odmítám ale znovu kamkoliv jezdit!

Dobrý den,

nejsme vaše banka, ale poradenský portál. Žádost o nápravu a případnou náhradu škod směřujte přímo na Poštovní spořitelnu (doporučeným dopisem na centrálu s přiloženou kopií potvrzení o zrušení účtu). Nemálo návštěvníků naší bezplatné finanční poradny si ztěžuje na velmi špatnou kvalitu poskytovaných služeb Poštovní spořitelnou na pobočkách pošt. K tomu bych snad jen dodal, že pošta není banka. Maso také chodíte kupovat k řezníkovi a ne do pekařství. Nemůžete očekávat špičkové bankovní služby od někoho, kdo se primárně zabývá listovními službami (a navíc to prokládá prodejem losů a omalovánek).