Banky.cz Banky.cz Slovník pojištění Asistenční služba

Asistenční služba


Definice Asistenční služba

Je služba klientovi v případě pojistné události hrazena pojišťovnou. Výše asistenčních služeb je závislá na zvolení limitů pojistného.
Například při povinném ručení, kdy je prostřednictvím asistenční služby klientovi hrazen odtah vozu do servisu, nebo náhradní vůz. U pojištění domácnosti například zámečník pro odemknutí zabouchnutých dveří, oprava domácích spotřebičů, a pod.


Nejvýhodnější nabídka pojištění od profesionálů

POVINNÉ
Váš telefon

94% klientů najdeme
výhodnější pojištění

Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

Jak již je z názvu tohoto pojištění patrné, tak je povinné pro každého uživatele motorového vozidla. Smyslem tohoto pojištění je krýt pojištěného za škody, které může způsobit ostatním účastníkům ať již na majetku nebo na zdraví.

Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

Smyslem tohoto pojištění je pokrýt škody na svém vozidle, které se mohou přihodit nahodilou situací. V tomto pojištění si můžete například připojistit i vandalismus, pojištění skel a jiné další připojištění.

Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

Tento typ pojištění kryje škody, které vám mohou vzniknout pouze na vaší nemovitosti. Toto pojištění zpravidla obsahuje riziko požáru, vodní nebezpečí, úder blesku, vichřice, vandalismus a mnoho dalších připojištění.

Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

V tomto pojištění si kryjete škody, které vám mohou vzniknout na movitých věcech ve vašem domě či bytě. Nejčastěji se připojišťuje zkrat, přepětí nebo podpětí, které vám chrání škody na elektrospotřebičích, dále také proti přírodním živlům, nebo krádeži či loupeži. Kromě vybavení vaší domácnosti si můžete připojistit i věci ve sklepě nebo garáži.

Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

Toto pojištění vám kryje škody, které můžete způsobit svému zaměstnavateli nebo v běžném občanském životě.

Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

Životní pojištění má krýt ztrátu, která může vzniknout nahodilou událostí a může mít značný dopad na životní úroveň domácnosti. Mezi nejdůležitější patří riziko smrti, invalidita, trvalé následky, závažná onemocnění a mnoho dalších.

Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

Hlavním smyslem cestovního pojištění je ochránit své výdaje za zdravotní péči v zahraničí. Pojistit se můžete na konkrétní stát kam cestujete, ať už to pracovně, rekreačně nebo studijně. Dále si můžete také připojistit ztrátu nebo odcizení zavazadel, zpoždění nebo zrušení letu a mnoho dalších připojištění.


Dotazy v poradně k Asistenční služba

DL

#2053, Dotaz na běžný bankovní účet, Běžný účet, 11.7.2015

Dobrý den, měl bych dotaz: otevřel jsem si svůj osobní účet ČS a jsou tam samé poplatky, které činí měsíčně zhruba 250 Kč. Zjistil jsem, že se lze domluvit, aby třeba vedení účtu, asistenční služba byly zdarma. Pokud ne, musel bych přejít jinam kde tyto služby jsou zdarma. Děkuji Drnovský Luděk

Dobrý den,

Česká spořitelna má jedny z nejdražších produktů, které byste u konkurence dostal zcela bez poplatků. Doporučuji si běžný účet otevřít u Equa Bank, kde za vedení účtu a všechny tuzemské operace (včetně neomezených výběrů z bankomatů všech bank) nezaplatíte ani korunu. To vše zcela bez podmínek či smlouvání. 

Články o Asistenční služba

Skupina Uniqa dokončila převzetí společností Axa a stala se pětkou na trhu

Skupina Uniqa dokončila převzetí společností Axa a stala se pětkou na trhu

26.10.2020, Pojištění

…tuacích. Asistenční linku totižmůžete volat, i když si třeba jen zabouchnete doma klíče nebo když vám prasknevodovodní potrubí. Konkrétně vám asistenční služba zajistínapříklad tyto odborníky: zámečníka, sklenáře, instalatéra, plynaře, elektrikáře, topenáře nebo opraváře domácích sp…

Povinné ručení s úrazovým připojištěním dětí zdarma

Povinné ručení s úrazovým připojištěním dětí zdarma

16.11.2014, Komerční sdělení

…a. Wüstenrot ji poskytuje u povinného ručení sjednaného na další (až tři) auta vrodině ve výši bonusu přiznaného u prvního pojištěného vozu. Asistenční služba pomáhá nejen vpřípadě nehody Wüstenrot poskytuje svým klientům komplexní asistenční služby, které lze rozšířit i na poruchy…Banky v ČR