Výherní vkladní knížka - Vkladní knížka
banky Česká spořitelna

Úrokúrok p.a. bez výpovědní lhůty 0,00 %
Úrok 1 rokúroková sazba p.a. při termínu 1 rok
-
Úrok 2 rokyúroková sazba p.a. při termínu 2 roky
-
Úrok 3 rokyúroková sazba p.a. při termínu 3 roky
-
Min. vkladminimální vklad, který je nutné vložit na vkladní knížku, a pod který nesmí zůstatek na vkladní knížce nikdy klesnout 1 000 Kč
Měna účtuměny, ve kterých je možné vést vkladní knížku CZK
Přeprodejprodukt je touto institucí pouze přeprodáván a je původně nabízen jinou finanční institucí
-
Ostatnídalší informace o produktu neúročeno, 2x ročně (květen, listopad) losování o ceny a prémie

Expertní hodnocení Výherní vkladní knížka

Výherní vkladní knížka má nulový úrok ze vkladů, ale dvakrát ročně se účastní slosování o atraktivní ceny. Vaší výhrou může být 1 milion korun, 100%, 75%, nebo 50% průměrného zůstatku vkladní knížky, symbolických 10 korun, nebo také nic. Že ale jde o jedinečný produkt, to můžete ověřit v přehledu a porovnání vkladních knížek.

Vyplatí se výherní vkladní knížka? Kolik knížek vyhrává?

Je obdivuhodné, že banka ČS ještě dnes v době přísných regulací provozuje loterii a disponuje dostatečným množstvím nadšených klientů s VVK. Podle informací z ČS tato banka vede přes 400 tisíc výherních vkladních knížek. To znamená, že pravděpodobnost výhry je 32x vyšší než pravděpodobnost hlavní výhry ve Sportce. Každý si může založit libovolný počet výherních vkladních knížek. Takže pokud si chcete téměř zdarma zahrát, máte příležitost s ČS!

Tato vkladní knížka České spořitelny má v dnešní době spíše nevýhody, ale pro někoho snad i pár výhod:

  • má neomezenou platnost - s výherní vkladní knížkou se dá spořit až do doby než ČS tento zastaralý a nevýchovný produkt zruší.
  • Můžete provádět vklady (pomocí vkladomatů, bezhotovostně příkazem k úhradě z jiných účtů nebo na vybraných pobočkách) a výběry na pobočkách ČS s pokladnou. Vklady jsou ze zákona pojištěny.
  • Vaše vklady na výherní knížce se neúročí (nedostanete od banky nic navíc), pouštíte se do hazardní hry o prémie.
  • Výherní vkladní knížku si lze založit jen osobně, na pobočkách s pokladnou
  • Výhry a prémie se daní srážkou ve výši 15%. Pokud vyhrajete hlavní výhru milion, na účet (vkladní knížku) dostanete jen 850 tisíc korun.

Popis produktu Výherní vkladní knížka

ČS výherní vkladní knížka je bezúročná, ale dává nárok na účast ve slosování o finanční výhry a prémie. Herní podmínky a slosovací listiny jsou dostupné na webu České spořitelny. V květnu a listopadu se losuje o 1 000 000 korun a tři výhry ve výši 100 %, 75 % a 50 % průměrného zůstatku vkladu za uplynulé slosovací období.

Výherní vkladní knížka České Spořitelny je určena dospělým osobám nad 18 let. Mohou si ji založit Češi i cizinci. Je třeba doložit doklad totožnosti majitele účtu nebo disponujících osob. Tuto vkladní knížku lze založit pouze na pobočce s pokladnami. 

Do slosování o milion korun jsou zařazeny všechny výherní vkladní knížky České spořitelny s minimální výší zůstatku alespoň 1000 korun. Tato částka musí být na knížce během celé ho období do slosování.

Vkladní knížka je tradičním stabilním spořícím produktem, který se běžně používal v minulosti. Takto spořily naše babičky, prababičky a lidé už před dvěma sty lety.