Banky.cz Banky.cz Družstevní záložny Artesa
Artesa

Artesa

  Adresa: Politických vězňů 1272/21, 110 00 Praha 1 
  IČ: 25778722 
  SWIFT: ARTTCZPP 
  Kód banky: 2220 
  Na českém trhu:  

  Expertní hodnocení družstevní záložny Artesa

  Družstevní záložna s nabídkou produktů omezující se u fyzických osob pouze na běžný účet a spořicí produkty. Úrokové sazby jsou na družstevní záložnu bohužel podprůměrné a Artese začínají pomalu ukazovat záda i lepší banky.

  O družstevní záložně Artesa

  Naší vizí je být kvalitním spolehlivým partnerem všech našich členů a klientů. A vizi realizujeme skrze uskutečnění mise. Naše mise se skládá z několika aspektů: pracujeme pro spokojenost našich klientů, chceme, aby korektnost a profesionalita byly naším standardem, používáme nejmodernější technologie a vytváříme ty nejlepší podmínky pro maximální zhodnocení vašich financí.

  Uctíváme ty hodnoty, na kterých stojí pravidla nejen mezilidských vztahů a dobrého byznysu, ale hlavně spokojených klientů. Na prvním místě jsou u nás lidé, podporujeme týmovou práci, respektujeme konkurenci, zakládáme si na partnerství a dlouhodobé spolupráci. Do erbu bychom si dali asi tato slova: profesionalita, kvalita, spolehlivost, rychlost a efektivita. A v klientech chceme vzbudit pocit pohodlí a jednoduchosti, kdykoli k nám zavítají.

  Proč s námi? To je jednoduché – nabízíme osobní přístup a profesionalitu, nevyžadujeme nesmyslné poplatky, v portfoliu máme nadstandardní úrokové sazby na depozitních produktech (termínované vklady). Úvěry pro živnostníky i firmy poskytujeme v krátkém čase formou provozního financování či investičních úvěrů. Samozřejmě nabízíme všechny běžné služby platebního styku. Nabízíme pohodlný přístup do pobočky v centru Prahy nebo osobní návštěvu prostřednictvím našich bankovních poradců mimo Prahu.  Rychlé odkazy

  Banky v ČR