Artesa

Družstevní záložna s aktivy na úrovni 4 miliardy korun a ziskovým hospodařením poskytuje od roku 1999 služby v osobních i firemních financích. Záložna poskytuje služby bezpečnostních schránek, které jsou vhodné pro bohatší privátní klientelu, ale i pro běžného občana k bezpečné úschově osobních dokladů, dokumentů, cenných papírů, či šperků. Klientům slouží špičkové švédské trezory a službu lze sjednat jednoduše při jedné návštěvě centra.

Produkty družstevní záložny Artesa

Přehled družstevní záložny Artesa

Web
Internetbanking
Adresa:
Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
Telefon
+420 800 128 836 (9:00-17:00)
25778722
Na českém trhu
8.7.1999

Pobočky Artesa

REKLAMA

O družstevní záložně Artesa

Družstevní záložna s aktivy na úrovni 4 miliardy korun a ziskovým hospodařením poskytuje od roku 1999 služby v osobních i firemních financích. Občanům Artesa poskytuje klasické depozitní služby termínovaných a spořících účtů, včetně jejich založení on-line a rovněž vedení běžných účtů.  Vklady u Artesa jsou do výše 100 tisíc EUR ze zákona pojištěny.

Záložna poskytuje služby bezpečnostních schránek, které jsou vhodné pro bohatší privátní klientelu, ale i pro běžného občana k bezpečné úschově osobních dokladů, dokumentů, cenných papírů, či šperků. Klientům slouží špičkové švédské trezory a službu lze sjednat jednoduše při jedné návštěvě centra.

Vizí záložny Artesa je být kvalitním spolehlivým partnerem svých členů a klientů. Spořitelní družstvo pracuje pro spokojenost svých klientů, snaží se o dodržení standardu korektnosti a profesionality, používá nejmodernější technologie a vytváří ty nejlepší podmínky pro maximální zhodnocení financí klientů. Pro klienty vždy nabízí pocit pohodlí a jednoduchosti.

Nahlásit chybu
REKLAMA

Expertní hodnocení družstevní záložny Artesa

Družstevní záložna s nabídkou produktů omezující se u fyzických osob pouze na běžný účet a spořící produkty, které ale dnes již můžete pohodlně založit on-line. Úrokové sazby u termínovaných vkladů jsou v Artese vyšší než u bank, u spořicích účtů jsou bohužel podprůměrné. Záložna neposkytuje spotřebitelské půjčky ani kreditní karty, v úvěrové oblasti se soustředí na financování firem.
Možnost založení zajímavě úročeného a stoprocentně pojištěného termínovaného vkladu on-line střadatel musí ocenit.

Nahlásit chybu

Zprávy o Artesa

25.10.2019

Českobudějovická diecéze bude podnikat v bankovnictví - vstoupila do Artesa.
Spořitelní družstvo získalo katolického investora s 10% účastí. Podle vyjádření Biskupství Českobudějovického katolíci hodlají podporovat ARTESA v cestě k bankovní licenci. Další navýšení kapitálu by katolíci měli realizovat po schválení jejich účasti Českou národní bankou. Také mají vzniknout nové pobočky - první hned v Českých Budějovicích. Tak uvidíme jak jim to spolu bude šlapat?

Dotazy v poradně k Artesa

Články o Artesa

Srovnáváme hypotéky od

© Banky.cz 2023, všechna práva vyhrazena