Artesa

  Web: www.artesa.cz Internetbanking: ib.artesa.cz
  Adresa: Politických vězňů 1272/21, 110 00 Praha 1 
  IČ: 25778722 
  SWIFT: ARTT CZ PP 
  Kód banky: 2220 
  Na českém trhu: 8.7.1999 

  Expertní hodnocení družstevní záložny Artesa

  Družstevní záložna s nabídkou produktů omezující se u fyzických osob pouze na běžný účet a spořící produkty, které ale dnes již můžete pohodlně založit on-line. Úrokové sazby u termínovaných vkladů jsou v Artese vyšší než u bank, u spořicích účtů jsou bohužel podprůměrné. Záložna neposkytuje spotřebitelské půjčky ani kreditní karty, v úvěrové oblasti se soustředí na financování firem.
  Možnost založení zajímavě úročeného a stoprocentně pojištěného termínovaného vkladu on-line střadatel musí ocenit.

  O družstevní záložně Artesa

  Družstevní záložna s aktivy na úrovni 4 miliardy korun a ziskovým hospodařením poskytuje od roku 1999 služby v osobních i firemních financích. Občanům Artesa poskytuje klasické depozitní služby termínovaných a spořících účtů, včetně jejich založení on-line a rovněž vedení běžných účtů.  Vklady u Artesa jsou do výše 100 tisíc EUR ze zákona pojištěny.

  Záložna poskytuje služby bezpečnostních schránek, které jsou vhodné pro bohatší privátní klientelu, ale i pro běžného občana k bezpečné úschově osobních dokladů, dokumentů, cenných papírů, či šperků. Klientům slouží špičkové švédské trezory a službu lze sjednat jednoduše při jedné návštěvě centra.

  Vizí záložny Artesa je být kvalitním spolehlivým partnerem svých členů a klientů. Spořitelní družstvo pracuje pro spokojenost svých klientů, snaží se o dodržení standardu korektnosti a profesionality, používá nejmodernější technologie a vytváří ty nejlepší podmínky pro maximální zhodnocení financí klientů. Pro klienty vždy nabízí pocit pohodlí a jednoduchosti.

  Flash news o Artesa

  25.10.2019

  Českobudějovická diecéze bude podnikat v bankovnictví - vstoupila do Artesa.
  Spořitelní družstvo získalo katolického investora s 10% účastí. Podle vyjádření Biskupství Českobudějovického katolíci hodlají podporovat ARTESA v cestě k bankovní licenci. Další navýšení kapitálu by katolíci měli realizovat po schválení jejich účasti Českou národní bankou. Také mají vzniknout nové pobočky - první hned v Českých Budějovicích. Tak uvidíme jak jim to spolu bude šlapat?