Banky.cz Banky.cz Rychlá půjčka bez registrů a prokazování účelu Tesko půjčka (Tesco Finanční služby) Rychlá půjčka

Rychlá půjčka - Neúčelová půjčka (na cokoliv)
Nebankovní instituce Tesko půjčka (Tesco Finanční služby)

Účelová půjčkapůjčené peníze je možné použít jen na přesně definovaný účel, např. na rekonstrukci bytu, koupi auta či výdaje spojené se studiem Ne
Refinancovánípůjčkou je možné konsolidovat více menších úvěrů či refinancovat úvěr od konkurence Ne
Sjednání půjčkypoplatek za poskytnutí půjčky 0 Kč
Vedení půjčkyměsíční poplatek za vedení půjčky 0 Kč
Mimořádná splátkabezplatná mimořádná splátka Ano
Povinný účetpovinnost mít u banky veden běžný účet Ne
Min. doba spláceníminimální doba splatnosti půjčky 12 měsíců
Max. doba splácenímaximální doba splatnosti půjčky 96 měsíců
Min. výše úvěruminimální výše půjčky 10 000 Kč
Max. výše úvěrumaximální výše půjčky, není-li stanovena její přesná hranice, je max. výše úvěru závislá na bonitě klienta 250 000 Kč
RPSN 5 000 Kčsazba RPSN p.a. platná pro půjčku ve výši 5 000 Kč na 30 dní
-
Splátka 5 000 Kčsplátka úvěru platná pro půjčku ve výši 5 000 Kč na 30 dní
-
RPSN 50 000 Kčsazba RPSN p.a. platná pro půjčku ve výši 50 000 Kč na 24 měsíců 18,27 %
Splátka 50 000 Kčměsíční splátka úvěru platná pro půjčku ve výši 50 000 Kč na 24 měsíců
N/A
RPSN 100 000 Kčsazba RPSN p.a. platná pro půjčku ve výši 100 000 Kč na 48 měsíců 18,27 %
Splátka 100 000 Kčměsíční splátka úvěru platná pro půjčku ve výši 100 000 Kč na 48 měsíců
N/A
RPSN 300 000 Kčsazba RPSN p.a. platná pro půjčku ve výši 300 000 Kč na 72 měsíců
-
Splátka 300 000 Kčměsíční splátka úvěru platná pro půjčku ve výši 300 000 Kč na 72 měsíců
-
Sjednání onlineprodukt je možné sjednat online bez nutnosti návštěvy pobočky Ano
Přeprodejprodukt je touto institucí pouze přeprodáván a je původně nabízen jinou finanční institucí Home Credit
Ostatnídalší informace o produktu Maximální výše RPSN nepřesáhne 34,70%.

Expertní hodnocení Rychlá půjčka

Tesko půjčka je důvěryhodná půjčka s rozumnou úrokovou sazbou poskytovaná ve spolupráci s obchodním domem TESCO profesionály z HomeCredit. V kombinaci půjčky a club karty můžete využít řadu výhod při nákupech a placení. Možnosti Tesco půjčky zahrnují postupné splátkování, Tesco věrnostní body a nákupy se slevou u premium partnerů spolupracujících s TESCO stores. 

Výsledkem této recenze je jednoznačné doporučení Tesco půjčky, či půjčky na kartu - neváhejte ji použít, když chcete výhodně nakupovat. Podmínky Tesco půjčky jsou seriózní a jsou srovnatelné s jinými nebankovními půjčkami. Nutno ale poznamenat, že bankovní půjčky na cokoliv jsou z pohledu výše úroku z úvěru výhodnější.

Popis produktu Rychlá půjčka

Půjčte si v místě kam rádi chodíte nakupovat snadno a rychle 10 000 Kč až 250 000 Kč. Peníze z této rychlé Tesco půjčky můžete mít do 30 minut. Nemusíte dokládat na co půjčené peníze použijete.

Rychlá půjčka nebo karta?

Od TESCO získáte obojí - vaše půjčka je poskytována na principu úvěrové karty. Výhodou tedy je, že v rámci prémiového programu získáte slevy při nákupu od obchodních partnerů. Zároveň získáte možnost odkladu splátek z čerpaného limitu až 51 dní a nemusíte splatit vždy celou částku půjčky naráz. Úroková sazba sice nemá na nejlepší úroky od Diners, ale v rámci obvyklých sazeb je docela přijatelná. Díky provedení formou karty s každým nákupem u TESCO získáváte body. Můžete využívat nejvychytanějších technických novinek, jak je platba mobilem, či chytrými hodinkami.

Jaké jsou podmínky získání Tesko půjčky?

K vyřízení půjčky potřebujete číslo vašeho bankovního účtu, telefonní číslo, občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Poskytnete informaci o vašem příjmu, které si následně může poskytovatel půjčky ověřit. Tesco půjčky nejsou půjčky bez registrů, ale při nižších částkách nebudete podrobeni příliš důslednému prověřování. Důležité je, aby z půjčované částky a vašich příjmů poskytovatel podle zákona prověřil vaši schopnost v budoucnu splácet. Při žádosti o tuto půjčku přes web vás bude obratem kontaktovat telefonní operátor a údaje žádosti s vámi zreviduje. O půjčku v hotovosti lze žádat jen na stáncích Tesco finanční služby.

Žádost o Tesco půjčku je posouzena a vyřízena zdarma. Půjčka je vedena bez poplatku. Zajímavé je, že vám tato půjčka umožní rozložit si splácení nákupu až na 11 měsíců. Například pokud koupíte zboží za 5.000 Kč, tak můžete využít splátek ve výši 1/10 z ceny zboží měsíčně. Zaplatíte celkem 11 splátek, tedy 5.500 Kč.

Splácení půjčky začínáte v měsíci následujícím po přijetí půjčky na váš účet. Splátky můžete hradit podle výpisu převodem z účtu, nebo složenkou která vám přijde s výpisem. Splátku Tesco půjčky lze rovněž zaplatit i pomocí QR kódu na kterémkoliv terminálu Sazka. Důležité při splácení půjčky je zaslat peníze na správné číslo účtu se správným variabilním symbolem. Jen tak se vyhnete nepříjemným telefonickým či písemným upomínkám.

Rychlá půjčka Tesco je poskytována formou revolvingu - můžete tedy kdykoliv po splacení části úvěrového limitu znovu čerpat až do plné výše půjčky. Banky v ČR