Banky.cz Banky.cz Rychlá půjčka bez registrů a prokazování účelu Tesco Finanční služby
Tesko půjčka (Tesco Finanční služby)

Tesko půjčka (Tesco Finanční služby)

  Adresa:  
  IČ:  
  SWIFT:  
  Kód banky:  
  Na českém trhu:  
  žádosti: 800 050 269
  zákaznická linka: 542 100 200

  Expertní hodnocení Nebankovní instituce Tesco Finanční služby

  Tesko půjčka je spolehlivý finanční produkt provozovaný se značkou obchodního řetězce TESCO. Provozovatelem půjčky je prověřená společnost HomeCredit, která půjčuje prostředky za přijatelné úrokové sazby. Nejde o lichváře, tuto půjčku tedy můžete v případě nedostatku jiných prostředků využít.

  O nebankovní instituci Tesko půjčka (Tesco Finanční služby)

  Tesco půjčka je produkt na bázi spotřebitelského úvěru ve výši od 10.000 do 250.000 korun. Půjčit si můžete prakticky online, a to po projednání žádosti na stánku Finančních služeb v obchodním centru TESCO. Zažádat lze také po telefonu, nebo z on-line žádosti na webu www.itesco.cz. 

  Značka Tesco půjčka se pohybuje na pomezí klasické půjčky a kreditní karty. Půjčku tak můžete čerpat opakovaně až do výše celkového úvěrového limitu. Půjčka je zřizována bez ručitele. Poskytovatel nebankovní půjčky deklaruje poskytování bez prokázání příjmů a bez náhledu do registrů. Prakticky však při posuzování žádosti nahlíží do databází Solus, či bankovního a nebankovního registru. Povinností každého poskytovatele spotřebitelského úvěru totiž je důkladně žádost a klienta prověřit. Tesco půjčka nabízí i doplňkové služby - pojištění schopnosti splácet, nebo odklad splátek.

  Pokud jste pravidelným klientem Tesco půjčky, pravděpodobně se vám podaří získat kreditní kartu TESCO Clubcard Premium PLUS. Tato karta umožňuje placení nákupů s bezúročným obdobím až 51 dní. Při nákupech u premium partnerů TESCO pak získáte i  slevu z ceny ve výši 2% až 20%. A samozřejmě sbíráte body ClubCard.  Banky v ČR