Banky.cz Banky v ČR Diners Club Pure Plus

Pure Plus Dinners (Diners Club)Diners Club ukončila svoji činnost dne 3.8.2022


Vlastnosti produktu Pure Plus Dinners (Diners Club)

Vedení karty
82,50
Úrok
4,17 %
Bezúročné období
55 dnů
Splátka
3% (min. 250 Kč)
Max. výše úvěru
350 000
Bankomat vlastní
59 Kč + 2%
Bankomat cizí
59 Kč + 2%
Bankomat zahraničí
59 Kč + 2%
Minimální útrata
0
Sjednání online
Ano
Odměny
cestovní pojištění, až 5% do věrnostního programu Club Rewards
Ostatní
Diners Club končí svou činnost ve střední Evropě, nové karty již nebudou vydávány, stávající klienti obdrží výpověď během května 2022 - platnost karet bude ukončena 31/7/2022, AKCE: RPSN během prvního roku jen 4,17%, dále 8,66%
Přeprodej
-

Experti hodnotí Pure Plus Dinners (Diners Club)

Pouze pro naše uživatele:

  • trvale snížený roční poplatek za vedení karty
  • bezúročné období 55 dní
  • nižší úrok po první rok 

Sjednání karty on-line z našeho odkazu  vám zajistí dlouhodobě snížený roční poplatek 990 Kč (místo 1490 Kč) a úrok z dlouhodobě půjčeného zůstatku jen 4,9% (standardně 9,9%). 

Vyjednali jsme pro vás tyto zvýhodněné podmínky u již tak nejvýhodnější karty na trhu s řadou benefitů - dlouhým bezúročným obdobím, programem odměn za používání karty u partnerů a vždy k dispozici připraveným úvěrovým limitem dle výsledku vašeho scoringu.

Mezinárodní karty Diners jsou vydávány od roku 1950 a jsou používány ve 185 zemích na milionech platebních míst - jejich pořízení a využívání lze doporučit.

REKLAMA

Popis produktu Pure Plus Dinners (Diners Club)

Tato karta umožňuje v rámci limitu 30 - 350 tisíc čerpat kdykoliv úvěr s bezúročným obdobím 55 dní, což platí i pro převody na běžný účet či výběry z bankomatu. Po jeho uplynutí je zůstatek úročen pro kreditní karty nevídaně nízkou sazbou RPSN 8,66%. Výši splátky si určujete sami (minimálně 3%, běžně 10% ze zůstatku) a úrok platíte vždy jen z čerpaného zůstatku.  

Karta obsahuje službu All inclusive, s cestovním a úrazovým pojištěním s asistenční službou 24/7 v zahraničí a možností pojištění i spolucestujících.

Při platbách kartou u obchodníků vám Diners club za každou platbu vrátí odměnu až do výše 5 % v podobě bodů do věrnostního programu Club Rewards. Body si můžete vyměnit za některou ze široké nabídky značkových odměn.

Pro získání karty je nutné posouzení žádosti, po kterém žadatel získá informaci o výších limitů a následně i kartu. Až žadatel sám se rozhodne, zda a kdy chce kartu aktivovat.

Nahlásit chybu

Další produkty banky Diners Club

Další kreditní karty

© Banky.cz 2024, všechna práva vyhrazena