Banky.cz Pojišťovny Pojišťovna České spořitelny

Flexi (Pojišťovna České spořitelny)

  Adresa: náměstí Republiky 115, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 
  IČ: 47452820 
  Na českém trhu: 1. 1. 1993 

  Nejvýhodnější nabídka pojištění od profesionálů

  POVINNÉ
  Váš telefon

  94% klientů najdeme
  výhodnější pojištění

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Jak již je z názvu tohoto pojištění patrné, tak je povinné pro každého uživatele motorového vozidla. Smyslem tohoto pojištění je krýt pojištěného za škody, které může způsobit ostatním účastníkům ať již na majetku nebo na zdraví.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Smyslem tohoto pojištění je pokrýt škody na svém vozidle, které se mohou přihodit nahodilou situací. V tomto pojištění si můžete například připojistit i vandalismus, pojištění skel a jiné další připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Tento typ pojištění kryje škody, které vám mohou vzniknout pouze na vaší nemovitosti. Toto pojištění zpravidla obsahuje riziko požáru, vodní nebezpečí, úder blesku, vichřice, vandalismus a mnoho dalších připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  V tomto pojištění si kryjete škody, které vám mohou vzniknout na movitých věcech ve vašem domě či bytě. Nejčastěji se připojišťuje zkrat, přepětí nebo podpětí, které vám chrání škody na elektrospotřebičích, dále také proti přírodním živlům, nebo krádeži či loupeži. Kromě vybavení vaší domácnosti si můžete připojistit i věci ve sklepě nebo garáži.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Toto pojištění vám kryje škody, které můžete způsobit svému zaměstnavateli nebo v běžném občanském životě.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Životní pojištění má krýt ztrátu, která může vzniknout nahodilou událostí a může mít značný dopad na životní úroveň domácnosti. Mezi nejdůležitější patří riziko smrti, invalidita, trvalé následky, závažná onemocnění a mnoho dalších.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Hlavním smyslem cestovního pojištění je ochránit své výdaje za zdravotní péči v zahraničí. Pojistit se můžete na konkrétní stát kam cestujete, ať už to pracovně, rekreačně nebo studijně. Dále si můžete také připojistit ztrátu nebo odcizení zavazadel, zpoždění nebo zrušení letu a mnoho dalších připojištění.

  O pojišťovně Flexi (Pojišťovna České spořitelny)

  Pojišťovna České spořitelny od roku 2008 patří do silné pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group a dlouhodobě spolupracují s druhou největší zajišťovnou na světě Swiss Re.
  Pojišťovna České spořitelny je specialistou na životní pojištění a pojištění osob, skupin.  Postupně se vypracovala na místo předního poskytovatele bankopojištění. Produkty nabízí v široké síti poboček České spořitelny, která je strategickým partnerem, i u renomovaných externích partnerů po celé České republice.

  Společnost od roku 1992 do 2001 vystupovala pod názvem Živnostenská pojišťovna, když nejdříve poskytovala pojišťovací služby především pro nastupující podnikatelskou sféru, později rozšířila nabídku o pojistné programy pro občanskou veřejnost.

  Jde o jednu z nejsilnějších pojišťoven v ČR, když základní kapitál aktuálně činí 1,9 miliardy Kč a předepsané pojistné přes 9 miliard.
  V prosinci 2017 skupina Vienna Insurance Group ohlásila záměr k 1.1.2019 spojit Pojišťovnu ČS s Pojišťovnou Kooperativa zaměřenou na majetkové pojištění.

  Dotazy v poradně k

  MB

  #15931, Milostivé léto, Exekuce a insolvence, 23.11.2021

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zdali se Pojišťovna České spořitelny zapojí do akce milostivé léto. Děkuji za odpověď. 

  Dobrý den,

  Česká spořitelna se k akci Milostivé léto přidala. Pojišťovna ČS neexistuje - ČS prodává pojištění Kooperativy (možná jste měla na mysli jinou pojišťovnu?).

  SZ

  #1827, Dotaz na spoření, Spoření, 11.3.2015

  Dobrý den,založil jsem si u Vás PČS Fond garantovavý.Dostal jsem informace,že u garantovaného fondu nemůže nemůže být konečná částka nižší než vkladová.K 31.12.2014 jsem však dostal zprávu,kde je konečná částka nižší o 15.000.-Kč nižší než jsem tam vložil.Co to je za garanci,když výsledek ukazuje úplný opak.Děkuji,Solnička Zdeněk,Brno

  Dobrý den,

  nejsme vaše pojišťovna ani banka, ale pouze poradenský portál. Tento produkt má v nabídce Pojišťovna České spořitelny a výslovně u něj uvádí, že není zaručena návratnost investice. Pokud jste byl ujištěn o opaku, byl jste uveden v omyl. 

  Obecně produkty investičního životního pojištění vůbec nedoporučuji, je to nejhorší možný produkt, který Vám není k ničemu dobrý, pouze zde budete tratit. Proč ho máte sjednaný? Protože Vám ho doporučila paní za přepážkou či finanční poradce? Oba dva z něj mají nejvyšší možnou provizi rovnou až sumě peněz, které vložíte v prvním roce. Z čeho si myslíte, že je tento náklad hrazen? Ano, bohužel z vašich vložených peněz. Nákladovost takovýchto produktů je velká a klient se dostane na nulu až po několika letech. Dobrovolně by si takovýto produkt nikdo nesjednal, proto je lidem "nucen" a není vždy říkána celá pravda.