Banky.cz Bankovní poradna zdarma #106, Dotaz v bankovní poradně

Který bankovní účet je pro vás nejvýhodnější? Porovnání nabídek a poplatků

Dobrý večer, měl bych takovou prosbu,zajímalo by mě jaký bankovní ůčet by jste mi doporučily? Měsíčně mi na ůčet přijde zhruba 18000kč,upřednostnoval bych výběry v bankomatech dané banky zdarma a nejlepší možné výhody bankovního ůčtu co jsou možné.Air bank zní jako seriozní banka co si buduje dobrou klientelu jejich výhodnou nabídkou ale je u této banky nějaký háček? Popřípadě jakou banku by jste mi doporučily pro běžný bankovní ůčet s nejvíce výhodami a nejmenšími poplatky? Děkuji Petrowski

Dobrý den,

Airbank není špatná volba, ale mohli bychom najít i lacinější banky se stejným servisem. Přece jen platit 5Kč za každou odchozí platbu není úplně málo (v nízkém tarifu). Doporučil bych vybírat mezi mBank a FIO bankou. U mBank platíte pouze 9Kč za výběr z libovolného bankomatu v ČR (pakliže utratíte měsíčně kartou více než 2000Kč, dostanete nějaký ten výběr zdarma až do počtu tří). U FIO banky máte 10 výběru z bankomatů měsíčně zdarma, ale pouze v síti vlastních bankomatů,kterých stále po republice není dostatek. Vše ostatní (vedení účtu, karta, odchozí platby) je u obou bank zdarma s tím, že mBank nabízí rovnou embosovanou kartu a FIO pouze elektronickou.

Vybírejte a porovnávejte zde.

Petr JermářBanky.cz