Banky.cz Bankovní poradna zdarma #1085, Dotaz v bankovní poradně

Jak získat půjčku 150 000 Kč při příjmu 13 000 Kč a smlouvě na dobu určitou?

Potřebuju půjčit 150 000 tisíc muj příjem je 13 000 mám smlouvu na dobu určitou poradte kam zajít děkuji.

Dobrý den,

s čistým příjmem 13 000 Kč Vás banky nechají splácet max. 4 000Kč/měsíc což vychází na 4-4,5 roku. Do kdy je ona smlouva na dobu určitou? Smlouva na dobu určitou musí pokrýt dobu splácení, tedy pokud končí až za 4-4,5 roku, není problém úvěr získat kdekoliv (doporučuji Air-Bank, Equa Bank či ZUNO Bank - nulové poplatky a bezkonkurenční úrok 9-11%). Pokud končí dříve, žádná banka Vám pravděpodobně nepůjčí (žádat o úvěr nebankovní poskytovatele půjček bez nutnosti dokládat příjem důrazně nedoporučuji, to je rychlá cesta do pekel).

Pokud Vám pracovní smlouva končí dříve než za oněch zmíněných 4-4,5 roku, zkuste svůj požadavek na výši úvěru snížit.