Banky.cz Bankovní poradna zdarma #1102, Dotaz v bankovní poradně

Jak funguje financování při otevírání autobazaru?

Dobry den, chtel bych otevirat autobazar a chtel bych dostat vice informaci, jak to funguje v pripade poskytovani uveru na vozidla z bankovni strany. Dekuhi za odpoved. S pozdravem Petr Peksa

Dobrý den,

pro osobní potřebu: leasing (auto není technicky Vaše ale leasingovky až do doby splacení) nebo spotřebitelský úvěr (auto je technicky Vaše)

autobazar/podnikání: bude záležet, v jak velkém objemu budete chtít podnikat, ale leasing ani spotřebitelský úvěr nepřipadají v úvahu. Zde bude nutný podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti/jiným ručením, přičemž banka Vám nikdy nepůjčí 100% zástavní hodnoty