Banky.cz Bankovní poradna zdarma #1179, Dotaz v bankovní poradně

Jak najít banku s nižšími poplatky a dostupnou pobočkou v Uherském Brodě?

Dobrý den, mám účet u Poštovní spořitelny, kde platím různé poplatky. Využívám hlavně internetové bankovnictví a max. 2x měsíčně výběr z bankomatu. Ráda bych našla banku, kde ušetřím na poplatcích a zároveň bude tato banka dostupná mému bydlišti - Uherský Brod (pro případ osobní návštěvy). Existuje nějaká možnost? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

na trhu je celkem 5 bank, které Vám poskytnou běžné bankovní služby zcela bez poplatků (platí se jen za výběry z bankomatů):

mBank, FIO Banka, Air-Bank, ZUNO zcela bez podmínek; mBank 3 výběry měsíčně z libovolného bankomatu v republice za 9 Kč (při platbě kartou nad 2 000 Kč je odpuštěn i tento poplatek), FIO 10 výběrů měsíčně zdarma, ale jen ze své sítě, která je malá.

Equa Bank má podmínku min.obratu 10 000 Kč měsíc, ale zase nabízí výběry zdarma.

Pobočku nemá v Uherském brodě žádná z těchto bank, ale není to ani nutné, vše se řeší přes internetbanking, uzavření smlouvy taktéž online. FIO má pobočku umístěnou v Uherském Hradišti (Mariánské náměstí 61).