Jaké další vklady jsou potřeba k pokrytí poplatků za spoření třetího věku?

Nejlevnější půjčka od Zonky
25.8.2014 Půjčka

Dobrý den, dne 25.8.2014 jsem si založila spoření třetího věku na cílovou častku 200 000. Hned jsem vložila nárazově 20 000 Kč. Prosím o sdělení zda musím ještě něco vložit navíc, aby mi to pokrylo poplatky za vedení účtu atd. Předem děkuji. Strnadová

Dobrý den,

poplatek za sjednání produktu je zde 0 Kč a ročně za vedení produktu 300 Kč, tedy pro cílovou úložku 20 000 ještě vložte 300 Kč.

Petr Jermář, Banky.cz