Jak získat nejvýhodnější americkou bezúčelovou hypotéku na 300 000 Kč na 5 let splácení?

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den.Potřeboval bych americkou bezúčelovou hypoteku.Částka 300 000 Kč na 5 let splácení je nejvýhodnější/RPSN/ u které společnosti.Dům na zástavu,příjem atd. je zaručen. děkuji

Dobrý den,

doporučuji Neúčelovou hypotéku od Equa Bank s úrokem 3,99% při fixaci na 5 let. Sjednání úvěru 4 900 Kč, vedení úvěru 0 Kč. Dále třeba mBank, úrok 4,49% při fixaci na 5 let, sjednání a vedení úvěru 0 Kč.

Více info v našem srovnávači hypoték zde.