Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #2077, Výběr z bankomatu Chorvatsko Equa Bank

Výběr z bankomatu Chorvatsko Equa Bank, Platba

22.7.2015 Platba

Dobrý den můj dotaz-2073,ohledně výběru z Chorvatsých bankomatů-moje banka-Equa děkuji

Dobrý den,

moudrá volba banky - celosvětově vybíráte z bankomatu jen za 9 Kč. Kurzy Equa Bank jsou co se týče bank mezi těmi lepšími, ale na dobrou směnárnu to stále nemá. Není to však ani žádná tragédie (jako třeba mBank) a s poplatkem za výběr jen 9 Kč bych doporučil z hlediska bezpečnosti část hotovosti vzít sebou (tedy vyměnit v ČR přes dobrou směnárnu) a část platit kartou či si vybrat z bankomatu na místě.