Jak získat půjčku na auto bez doložení příjmů během zkušební doby?

Nejlevnější půjčka od Zonky
22.8.2015 Půjčka

Dobrý den, potřeboval bych poradit s touto situací. Po několika letech jsem změnil zaměstnání a jsem ve zkušební lhůtě, jenže si potřebuji vzít půjčku na auto, ale samozřejmě bez doložení příjmů, nebo tedy tím, že jsem ve zkušební době mi nikde nepůjčí. Dá se to nějak obejít, nebo si vzít nebankovní půjčku, pokud ano, tak u koho...? děkuji...

Dobrý den,

bohužel, ve zkušební lhůtě Vám žádná banka nepůjčí, můžete přijít o zaměstnání ze dne na den a z čeho byste pak splácel? I když je samozřejmě ztráta zaměstnání ze dne na den málo pravděpodobná, je to pro Vaše dobro - věřte, že za exekuci či osobní bankrot za to nestojí.

Nebankovní půjčky důrazně nedoporučuji - to je rychlá cesta do pekel. Podívejte na bankovní půjčky zde - RPSN/úrok 10%. A nebankovní mikropůjčky zde - RPSN/úrok 48%/730%/3113% (ostatní ani radši RPSN neuvádějí). Když už potřebujete půjčku bez doložení příjmů od nebankovní společnosti, doporučím jako jedinou "Japonskou půjčku" s RPSN jen 48%. Ale ani zde Vám nepůjčí více než 5-10 000 Kč bez doložení příjmů, což na auto určitě nestačí (ostatní nebankovky na tomto seznamu taktéž nepůjčí více než pár tisíc korun - jen dráže).

Nezapomeňte si vše řádně spočítat. Půjčených 100 000 Kč = roční úrok 10 000 Kč při úroku 10%. Při úroku 48% je to 48 000 Kč, při úroku 730% je to 730 000 Kč, při 3113% je to přes 3 mil. Kč. Opravdu Vám to za to stojí nepočkat na konec zkušebky a řádnou půjčku od banky?