Půjčka 300 000 Kč, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
8.10.2015 Půjčka

Dobrý den, již jsem měl tento týden dotaz na nejvýhodnější spotř. úvěr ve výši 300.000,- Kč. Doporučili jste mi Air Bank a Equa Bank (úrok 10%). Chtěl jsem se zeptat na UniCreditBank, ti nabízejí úrok ve výši 4,9%. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

UniCredit Bank není dobrá volba, inzerovaný úrok 4,9% je na hranici klamavé reklamy, reálné RPSN je minimálně o 10% vyšší. Podívejte se do našeho srovnávače půjček a porovnejte si absolutní výši splátek.

Př. 50 000 Kč půjčených na 2 roky: Equa RPSN 9,28% a měsíční splátka 2 305 Kč. UniCredit Bank splátka 2 427 Kč, RPSN neuvádí a chlubí se nereálně nízkým úrokem, před kterým je magické slůvko "od".