Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #2310, Porovnání běžných účtů

Jaké jsou poplatky spojené s ČS běžným účtem?

18.11.2015 Běžný účet

Pokračování dotazu č. 2308: Dobrý den, když si prohlídnu ČS běžný účet tak neumím vyčíst poplatek za otevření účtu, poplatek za výběr z bankomatu u vlastní banky, poplatek za výběr z jiné banky za zrušení účtu poplatek za měsíční přímé bankovnictví. Tak proto Vám píši. Děkuji za odpověď

Dobrý den,

otevření a uzavření účtu je u všech bank bezplatné.

Poplatek za výběr z vlastní sítě bankomatů je pod položkou "bankomat" (každá položka po najetí myší ukáže komentář/dovysvětlení parametru).

Poplatek za výběr z cizího bankomatu zatím naše databáze nepokrývá - mělo by být nasazeno během následujících měsíců.

Poplatek za přímé bankovnictví dnes již banky separátně neúčtují - část jich tuto službu (stejně jako kompletní vedení účtu) nabízí zdarma (a bez podmínek) a zbylá část bank si účtuje měsíčně jeden všeobjímající poplatek "za vedení účtu" (který pokrývá internetbanking, někde i platební kartu, atd.) - k nalezení pod položkou "vedení účtu".

Jestli přemýšlíte, kde si založit běžný účet, ušetřím Vám další porovnávání a nasměruji Vás rovnou do Equa Bank - zde je vše kompletně bez poplatků a bez podmínek.