Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #2314, Porovnání běžných účtů

Jak zvládnout účetnictví i bez finančního vzdělání? Přehledné tipy pro začátečníky

19.11.2015 Běžný účet

Pokračování dotazu č. 2310: Dobrý večer, děkuji Vám za odpověď ja se snažím splnit úkol na započet i když mů j obor nejsou finance, bankovnictví teorií fuzzy logiky vůbec to neumím jen jsem se o to nikdy nezajimala, zřídila si účet a hotovo. Tak jak to je položila si ? to nepodstatnější v učtech a teď zas další bádání, kdyby Vám to bylo známé pomůžete my s tím? Jinak mnohokrát děkuji.

Dobrý den,

pro psaní školních prací z oblasti bankovnictví je náš portál jistě dobře využitelným zdrojem informací. Pokud se příliš v bankovnictví či financích neorientujete, doporučuji pročíst pár našich článků (zejména z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, realit či financí obecně).