Minimální příjem, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
25.1.2016 Půjčka

dobry den, jsem slovenka a mela bych sanci dostat uver s 9200kc s prijmem a uver na 10990 kc a najmem 8000kc a druhym prijmem od syna, ktery uz je plnolety 10 000 kc u cetelemu a dekuji za odpoved.

Dobrý den,

pro získání malé půjčky je třeba čistý měsíční příjem min. 8 000 - 10 000 Kč. Naopak je jedno, jaký má člověk nájem, s kým žije, jaký má příjem jeho dítě, atd. - o toto se banka nezajímá.

Osobně spotřebitelské úvěry lidem, kteří válčí s každou korunou před výplatou, nedoporučuji. Stejně tak nedoporučuji do půjček zatahovat své děti coby žadatele či ručitele - zbytečně byste jim kazila život a navíc jim nedávala dobrý příklad. Doporučuji náš článek Půjčujeme si odpovědně. Obecně má cenu se zadlužovat kvůli investicím, např. do vlastního bydlení. To jsou dlouhodobé úvěry s úrokem cca 2%, které Vám např. při pořízení vlastního bydlení šetří nájem. Tohle má smysl. Naopak vůbec smysl nemají malé půjčky, které si lidé berou kvůli akutní potřebě lepší televize, dovolené, dárků, atd. Takto malé úvěry jsou úročeny i více než 10% a na rozdíl od hypotéky na byt Vám nájem ani nic podobného neušetří. Od toto raději ruce pryč.