Dotaz č. 2585: Jak se může odrážet na mě, pokud můj partner uvádí mé trvalé bydliště při žádosti o úvěry?

Pokračování dotazu č. 2585: Dobrý večer, p Jermář děkuji Vám za vaší odpoved, jen ještě prosím ohledně toho bydlení, pokud si bere různé úvěry a uvadí tam bydliště trvalého pobytu u mne, které jsem mu dala, nemůže to mít dopad na mne mám z toho strach. Je zaměstnán pořizuje si drahé věci,a ja stále čekám ,že jakmile bude mit svuj dům tak odejde. Nezdrzuje se tu, ale jezdí si sem, ,kdy chce. Děkuji Marie

Dobrý den,

dopad by to na Vás mělo jen tehdy, pokud by nestíhal své dluhy splácet a byla na něj uvalena exekuce. Pak by exekutor šel zabavovat věci na adresu trvalého bydliště dlužníka a mohl by zabavit i Vaše věci - kterých byste se musela zpět domáhat podáním vylučovací žaloby u soudu. Není to neřešitelné, jen je to nepříjemné, zdlouhavé a především zbytečné - další důvod pro okamžité zrušení jeho trvalého bydliště.