Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #2703, Refinancování - chci nižší úrok

Refinancování - chci nižší úrok, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
20.4.2016 Půjčka

Dobry den, refinancoval jsem si uvery u jedne banky, chtel bych prejit k jine, nebot jsem nespokojen s urokem 15,6% na 10 let. Pripada mi to jako lichva. Jsem u jedne banky od r..2003 a nevim jak to resit.....

Dobrý den,

15,6% má k lichvě daleko, nicméně je to jedna z horších nabídek na trhu - ty nejlepší začínají pod 10%. Refinancování není vůbec žádný problém - stačí kontaktovat novou banku, ke které byste chtěl úvěr převést a ona vše zařídí. Doporučuji Equa bank či Air Bank s úrokem/RPSN 7,13-8,2%, nulovými poplatky a férovým jednáním. Přehled všech nabídek na trhu zde.