Banky.cz Bankovní poradna zdarma Ostatní #2715, Chybné zasílání cizí korespondence

Chybné zasílání cizí korespondence, Ostatní

25.4.2016 Ostatní

UPOZORŇUJI,ŽE TENTO DOTAZ PÍŠI VE VELKÉM ROZČILENÍ.JIŽ DVA ROKY ŘEŠÍM TENTO SPOR S ČESKOU SPOŘITELNOU.NA MOJI ADRESU STÁLE CHODÍ POŠTA NA PANI JANU MARTINCOVOU, KTERÁ NIKDY NA TÉTO ADRESE NEBYDLELA.NĚKOLIKRÁTE JSEM TO PSAL NA VRÁCENÉ OBÁLCE,BYL JSEM NA POBOČCE V OPATOVICKÉ,DOPISOVAL JSEM SI S NĚJAKOU PANÍ MOULINCOVOU A STÁLE SE NIC NEMĚNÍ.CO MÁM DĚLAT? MÁM PODAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ NA ČESKOU SPOŘITELNU,ŽE MNĚ STÁLE OBTĚŽUJE I KDYŽ JSEM JI NA TO NĚKOLIKRÁT UPOZORNIL. PRO BOHA SNAD JSTE SMLOUVU S PANÍ MARTINCOVOU UZAVÍRALI PODLE OBČANKY NEBO JEN PODLE JEJICH KRÁSNÝCH OČÍ???BYL BYCH MOC RÁD KDYBY SE NĚKDO S TISÍCŮ VAŠICH ZAMĚSTNACŮ MÉHO PŘÍPADU UJAL A VYŘEŠIL HO.UŽ JEN PROTO,ŽE SE VŠUDE PYŠNÍTE TITULEM "NEJDŮVĚROHODNĚJŠÍ BANKA ROKU 2015". ZATÍM TO TAK ALE NEVYPADÁ. U ADRESY JEŠTĚ PROSVÍTÁ NĚJAKÉ ČÍSLO 8656/116. ADRESA KTEROU JE TŘEBA ŘEŠIT JE STACHOVA 285/15 - 149 00 PRAHA.DOUFÁM,ŽE SI BUDU MOCI OPRAVIT MÍNĚNÍ. VALENTA

Dobrý den,

nejsme Česká spořitelna, ale poradenský portál. Máte 3 možnosti:

1) dále válčit s ČS

2) požadovat po České poště, aby Vám nedoručovala poštu, která není na Vaše jméno

3) neřešit to a všechny tyto dopisy vyhazovat spolu s reklamními letáky do koše - doporučuji!