Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #2748, Půjčka neziskové organizaci

Půjčka neziskové organizaci, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
3.5.2016 Půjčka

Dobrý den, jsme nezisková organizace, která se věnuje celoroční práci s dětmi a pořádáním letních dětských táborů. Z organizačních důvodů bychom potřebovali koupit automobil, na který nám chybí 30 000,-. Poskytuje některá banka půjčky i neziskovým organizacím?

Dobrý den,

obávám se, že v takto malé výši žádná banka neziskovým organizacím úvěr neposkytne - je tam malinko složitější administrativa než pro půjčky retailovému segmentu a nevyplatilo by se to (to by případně musel být úvěr v řádu milionů korun zajištěný nemovitostí).

Asi vám bohužel nezbude nic jiného než zkusit vybrat mimořádný členský příspěvek či požádat rodiče o dar (který si mohou odečíst od základu daně).